Kategoriler
Para Birimi Seçimi
Kategoriler
Markalar
Fiyat Aralığı
Tüm Filtreleri Temizle
  Filtrele
Toplam 1106 Ürün
%10
  
  
Dik Kumaş Kesim Motoru Kumaş Baskı Ayak / 68C1-192
%10
  
  
Çuvalağzı Dikiş Makinesi N980 Ayak / 9800536 (102134A)
%10
  
  
Çuvalağzı Dikiş Makinesi Aparat Plakası / A210
Ücretsiz Kargo
%10
  
  
Çuvalağzı Dikiş Makinesi N980 Arka Kapak / 9800142 (305281)
%10
  
  
Dik Kumaş Kesim Motor Sekmanı / 18C6-26
%10
  
  
Yuvarlak Kesim Motor Büyük Dişlisi / S-131
%10
  
  
Biye Kesim Makine Kayışı
Biye Kesim Makine Kayışı
56.00 TL
50.40 TL
%10
  
  
Elektronik Biye Kesme Çift Taraflı Kayış / 310 DXL
%10
  
  
Dik Kumaş Kesim Motoru Bıçak Anahtarı / 529C1-8
%10
  
  
Dik Kumaş Kesim Motoru Somunlu Bıçak Vidası
%10
  
  
Dik Kumaş Kesim Motoru Bıçak Vidası / 24C1-3

Konfeksiyon Makineleri

Üretim ve tasarım söz konusu olduğunda tercih edilen makineler son derece önemlidir. Yeri geldiğinde aralıksız çalışacak olan bu makinelerin en kaliteli markalara sahip olması ve yüksek performans sunması gerekmektedir. Bu durumun bilincinde olarak piyasada satışı yapılan tüm markaları sizin için bir araya getirdik. İhtiyacınız olan ürünle ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konfeksiyon Yardımcı Makine Markaları Ve Aksamları

Arrow, Baishiman, BDR, Cem, Eastman, Karbosan, Kınık, Maier ve Pakosan başta olmak üzere tüm profesyonel konfeksiyon makine markaları adresimizde yer almaktadır. Bunların dışında son dönemlerde daha da popüler olan Microdiam, Meto ve Megatex, Printex gibi yabancı menşeili markaların da satışını yapmaktayız. Şimdi tüm bu konfeksiyon makineleri ve bu makinelerin çalışma alanları hakkında kısa kısa bilgilendirme yapalım.

Kesim Makineleri

Bu araçlar çalıştığı hammaddenin hassas bir şekilde kesilmesinden sorumludur. Sadece kesim makineleri değil, aynı zamanda kesim ekipmanları satışını da adresimizden rahatlıkla yapabilirsiniz. Doğru ürünü satın alarak hem işlemleri otomatikleştirebilir hem de kumaş kaybını minimize edebilirsiniz. Gerçek bir konfeksiyon atölyesinde mutlaka işe en uygun kesim makinesi kullanılmaktadır.

Çuval Ağzı Makineleri – Etiketleme Makineleri

Adlarından da anlaşılacağı üzere bu makineler üretilen ürünlerin kapatılması ve alıcıya ulaştırılması aşamasında çalışmalar yapmaktadır. Çuval ağzının kapatılması ve üretilen ürünlerin etiketlenmesi konusunda bu makineler kullanılmaktadır.

Burada yer alan konfeksiyon makine seçenekleri orta – uzun vadede mutlak suretle aralıksız çalışmalıdır. Aksi takdirde bu makinelerden birinin durması durumunda üretim bandında süreklilik olmayacaktır. Bu sebepledir ki, hem teknik destek hem de kaliteli bir ürün ihtiyacı bu sebeple önem arz eder.

Kompresör Makineleri

Hiç şüphesiz hava basıncı üretimi & sürekliliği konfeksiyon ürünlerinin üretiminde son derece önemlidir. Özellikle tüm modern atölyelerde hem dikiş makinesi hem de yaka çevirme makineleri gibi araçların kullanılmasında kompresör makineleri son derece önemlidir.

Hiç şüphesiz konfeksiyon makineleri söz konusu olduğunda toplam üretim hacmine uygun bir makinenin satın alınması gerekmektedir.

 

Paça Baskı Makineleri

Konfeksiyon atölyelerinde özellikle pantolon üretimi yapılan yerlerde paça baskı makineleri kullanılmaktadır.

 

En Hızlı Üretime Ulaşmak İçin

Adresimizde yer alan konfeksiyon makinelerini satın alarak hızınızı maksimum verime ulaştırabilirsiniz. Bu konuda doğru araçlardan destek alınması bir yana aynı zamanda israfında önüne geçmek mümkün olabilir.

Doğru konfeksiyon makinesinin satın alınması, hızı ve verimliliği artırır. Aynı zamanda konfeksiyon sektöründe rekabetçi pazarda bir adım öne geçmenizi sağlamaktadır.

Bu konuda yılların verdiği deneyimle birlikte her zaman için en kaliteli ve en ayrıcalıklı konfeksiyon makinelerini sizin için bir araya getirmeye devam ediyoruz. Bu makinelerin dışında pres delme makineleri, ip sarma makineleri, lekelere karşı mücadelede kullanılan leke tabancaları ve leke tabanca ekipmanlarının da satışı yapılmaktadır.

 

 


Hizmet Yedek Parça
Ürün Makine Ekipmanları
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.