Kategoriler
Para Birimi Seçimi
  Filtrele
Toplam 464 Ürün

Dikiş İğneleri

Kullanım amaçlarına göre bir çok dikiş iğnesi seçenekleri bulunmaktadır. Bir kaç örnek verecek olursak; Düz dikiş iğneleri kumaş vb. meteryallere düz ve tek dikiş yapabilirken, reçme iğnesi çift dikiş yapmak için kullanılmaktadır. Kroşe iğneleri süslü dikiş projelerinizde kullanabilirsiniz. Lastik iğnesi örneğin beli lastikli modellerinizde çok iğneli lastik dikme makinelerinde kullanılmaktadır. Kollu iğnesi kumaşların birleştirilmesinde kolaylık sağlayan iğnelerdir. Düğme iğnesi gömlek vb. ürünlere düğme dikmek ilik açmak için kullanılmaktadır. Bunların dışında çuvalların ağız kısmını dikmek, overlok işlemleri için, ilik açmak, deri dikmek, çorap burunlarını dikmek yatak kenarlarını dikmek, kapitone kumaşları dikmek için kısaca özetleyecek olursak dikiş projelerinizde her ürünü kolaylıkla dikmek için bir çok dikiş iğnesi çeşidi bulunmaktır.

Singer, Brother, Juki, Pfaff, Moonstar, BDR , janome, Bernette, Zetina ve tüm dikiş makinaları marka ve modellerine uygun dikiş iğneleri stoklarımızda bulunmaktadır.


Billur iplik, Orange , Groz Beckert, Dotec , TNC, Schmetz dikiş iğnelerinin bayisidir.

Dikiş iğnesi, tekstil ürünlerinin birleştirilmesi veya süslenmesi için kullanılan bir araçlar arasında olduğundan, performansı ve kalitesi, tekstil ürünlerinin estetiğini, dayanımını ve konforunu etkilemektedir. Dikiş iğnesi faktörlerini aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür;

Sistem: Makine ile uyum önemlidir ve ebat hatta şekil bu hususta önem arz eder. Farklı dikiş ipliği makinesi için buna uygun modellerin seçilmesi gerekmektedir. İğne ucu: Delme şeklinin nasıl olacağını belirleyen bölümdür ve üçgen, kancalı, kesici gibi formları olmaktadır.

Kalınlık: Çapı ifade eder ki kalın olanları daha güçlü ve dayanıklıdır, ancak ince kumaşlar için uygun olmayabilir. Daha hassas dikimler için ince olan çeşitlerinin tercihi daha uygun olacaktır.

Hammaddesi: İğnenin sahip olduğu metal alaşımdır ki genellikle paslanmaz çelik, karbon, titanyum kaplama gibi çeşitleri bulunmaktadır. Sitemizi takipte kalarak en kaliteli dikiş iğnesi çeşitleri en avantajlı fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Hizmet Yedek Parça
Ürün Dikiş İğneleri
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.