Kategoriler
Para Birimi Seçimi
Kategoriler
Markalar
Fiyat Aralığı
Tüm Filtreleri Temizle
  Filtrele
Toplam 552 Ürün
Ücretsiz Kargo
%10
  
  
Etiketleme Makinesi T7 Beyaz Etiket / 22X12 42 Rulo
%10
  
  
Yaylı Aksesuarlık/ IDR-28
Yaylı Aksesuarlık/ IDR-28
77.06 TL
69.26 TL
%10
  
  
Makine Model Yapışkanlı Büyük Boy Etiket
%10
  
  
Reçme Metal Mengene 8Mm / TS-2-1
Reçme Metal Mengene 8Mm / TS-2-1
100.48 TL
90.40 TL
%10
  
  
Motor Rulmanı / 6202
Motor Rulmanı / 6202
103.73 TL
93.32 TL
%10
  
  
Motor Rulmanı / 6203
Motor Rulmanı / 6203
103.73 TL
93.32 TL
%10
  
  
Makine Tekerleği Büyük Frenli Teker / 75X21 M12
%10
  
  
Elektronik Motor Kısa Pedal Çubuk / 143UT
%10
  
  
Makine Tekerleği Küçük Frenli Teker / 50X17 M10

Sarf Malzeme

V Kayış Motor Kayışları

Motor kayışları söz konusu olduğunda akıllara öncelikle çift taraflı ve biye kesim makine kayışının yanı sıra palet ve v kayış gelmektedir. Çoğunlukla kayış sistemi ile beraber çalışma yapan pek çok aksesuarda kayışla birlikte satın alınması gerekenler arasında yer alır. Kaliteli ve ayrıcalıklı bir motor kayışı satın almak istiyorsanız adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Genellikle hem stabil hem de ayrıcalıklı çalışma özelliğine sahip olan bu kayışlarla hızlı ve kesintisiz bir şekilde işlemlere devam edilebilir.

Farklı Markalarda Motor Kayışı Seçenekleri

Günümüzde Çin, Türkiye, Tayvan ve Japonya’da üretimi yapılan pek çok farklı özellikte kayış bulunmaktadır. Önemli olan kayışın üretim yerinden daha çok kayışın markası ve özellikleridir. Ürün seçenekleri ne kadar farklı olursa olsun her zaman için kaliteli olanı uygun fiyat aralığından size sunmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Çoğunlukla BDR motor kayışları hem çeşit hem de kalite bakımından bir adım öne çıkan ürünler arasında yer almaktadır. Bunun dışında son dönemlerde attığı adımlarla dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Juki motor kayışları da seçenekler arasında sayılabilir.

Aynı zamanda sizin için hazırladığımız adresimizde pek çok aksesuarının satışını da yaptığımız Moonstar motor kayışları da bulunmaktadır. Aklınıza takılan tüm sorularda bir tık uzağınızda bulunan adresimizden destek alabilirsiniz. Hazır konu motor kayışları olduğunda Varibelt motor kayışları marka ve kalite bakımından kesinlikle göz ardı edilmemelidir.

 

V Kayış Seçenekleri

Hiç şüphesiz konfeksiyonda V kayış son derece önemli bir parça olarak dikkat çeker. Bu konuda BDR v kayış ve Varibelt v kayış satın alabilirsiniz. Genel olarak özellik ve avantajlarını da şu şekilde sıralamak mümkün olmaktadır.

V kayışlar öncelikle markaya bağlı olarak, kolay başlama ve çalışmaya sahiptir. Bu da onları bir adım öne çıkarır. Bunun dışında standart motorlar için ön plana çıkan farklı tahrik hızları gibi ekstra seçenekler sunarlar.

V kayışlar normal kayış seçeneklerinin aksine çok fazla bakım gerektirmeden oldukça yüksek verimlilik oranları ile çalışırlar. Üstelik diğer kayışların aksine yağlama gerektirmediği için yağ tortusu, toz ve kir gibi istenmeyen durumlarda oluşturmazlar.

Tabii ki burada bahsettiğimiz v kayış seçenekleri makineye uygun kaliteli bir markanın tercih edilmesi durumunda söz konusudur. Bazı v kayışı seçenekleri yanlış montaj ve kalitesiz malzeme kullanılması durumunda sorun yaşamanıza neden olabilir.

V Kayışı Özellikleri Nelerdir?

Elbette ki, V kayışlarının özellikleri kullanılan malzeme ve özelliğe göre farklılık taşıyabilir. Yalnız büyük bir kısmının elastikiyetinin fazla olması nedeniyle sıcaklığın çok düşük olmasını ya da çok yüksek olmasını önemsemezler. -30 ila +70 derece arasında sıcaklıkta rahatlıkla çalışabilirler.

Aynı zamanda sessiz çalışan ve son derece basit bir şekilde kurulumu yapılabilen bu kayışlarda uzun hizmet ömürleri standarttır.

Eğer bir konfeksiyon işletmeniz varsa ve uzun vadeli çalışmalar yapmayı planlıyorsanız kesinlikle geniş beygir gücüne sahip olan kayış seçeneklerinden destek alabilirsiniz. Düz v kayış özellikleri çoğunlukla pek çok marka için standart özelliklerde yer almaktadır. Bu sayede kısa süre içerisinde motor gücünü eşit tahrik oranları ile dağıtabilir.

Başka bir deyiş ile üstün performansı standart hale getiren v kayış seçeneklerinden adresimizden yararlanabilirsiniz. Bir kayıştan beklentiniz her zaman için çalışması ve standart işlem yapıyor olması ise kesinlikle Varibelt markasına göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu tarz parçalar makinenizin sağlıklı şekilde çalışmasını destekleyeceği için kaliteli olanı almalı ve aralıklarla kontrolünü yapmalısınız. Uzun vadede kaliteli malzemenin avantajlarını gözlerinizle göreceksiniz.


Sektör Tamirat Araç Gereçler
Ürün Sarf Malzeme
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.