Kategoriler
Para Birimi Seçimi
  Filtrele
Toplam 34 Ürün

Sprey Yağlayıcı ve Temizleyici Spreyler

Konfeksiyonda spreyler oldukça büyük öneme sahiptir. Genel olarak cihaz temizliği ve bakımında kullanılan bu spreyler aynı zamanda ütü kolaları ve leke çıkarıcı spreyler şeklinde de ön plana çıkar. Tüm bu sprey seçenekleri bir arada incelendiğinde doğru ürünün doğru zamanda kullanılması hem cihazın uzun ömürlü olmasına hem de ürünün kaliteli olmasına neden olur. Kısaca bu spreyleri şekilde incelemek mümkün olmaktadır.

Sprey Yağlayıcı

Adresimizde Beta kalıp ayırıcı ve yağlayıcı ürünlerin yanı sıra Blue Bırd sentetik sprey yağlayıcılara ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla kalıp ayırıcı ve yağlayıcı olarak kullanılan bu ürünler sentetik – silikon yada yarı sentetik forma sahip olmaktadır.

Temizleyici Spreyler

Hiç şüphesiz meto etiketi sökücü ve metal aksamı temizleyici sistemlerde ise sürekli olarak kullanım son derece önemlidir. Bu sayede uzun vadeli kullanım mümkün olurken aynı zamanda aralıklarla bakımda yapılmış olur. Yağlayıcı ürün seçeneklerinde olduğu Blue Bird markası sıklıkla tercih edilen ve kullanılan ürün seçenekleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

Doğru markanın ve doğru ürünün tercih edilmesi kısa süre içerisinde temizliğin sağlanması açısından önem arz eder. En azından yedek parçaların temizlenmesinde ve sıklıkla aşınan noktaların arındırılmasında da bu temizleyici spreylerden destek almanız mümkündür.

Adresimizde birbirinden farklı markalar ve karmaşık ürünler yerine çözüm odaklı ve en kaliteli ürünleri sizin için bir arada sunuyoruz.

Bunun dışında bir de leke çıkarıcı spreyler söz konusudur. Daha çok kumaşlarda bu sistemler kan ve şarap lekesinin çıkarılmasında ve hatta çay ve kahve lekesinin çıkarılması işlemlerinde sıklıkla destek alınan temizleyici spreyler olarak iki farklı başlıkta incelenmektedir. Tüm bu seçenekleri bir arada değerlendirerek konfeksiyon ve üretim konusunda destek almak önem arz eder.

Yağ Temizleyici Spreyler

Özellikle yağsız temizleyici spreyler olarak da bilenen bu temizleyiciler; plastiklerde ve hassas devrelerde, mekanik ve elektrikli cihazlarda ortaya çıkan ve zamanla tabakalaşan yağın arındırılmasında kullanılmaktadır.

Çoğunlukla zamanla kurumaya başlayan ve oluşan toz ve kirle birlikte bir tortu oluşturan bu tabakaların arındırılması için bu spreyler kullanılır. Kaliteli bir markadan destek alınması sayesinde hızlı şekilde ortadan kaldırılan bu kir ve lekeler profesyonel üretim için son derece önemlidir.

Özellikle ütü makineleri gibi yüksek sıcaklıkta çalışan ve bakımı zor olan cihazların elektronik devrelerinde hatta konfeksiyonda kullanılan kumaşların temizliğinde yağ temizleyici spreylerden destek almak gerekmektedir.

Doğru Temizleyici Spreylerin Kullanılması

Gerek meto etiketi sökücü gerekse yağ – kir ve lekelerin temizlenmesinde profesyonel bir yardımcıdan destek almak önemlidir. Aynı zamanda doğru ve kaliteli temizleyici spreylerin kullanılmaması durumunda orta – uzun vadede başkaca sorunların oluşacağını da unutmamak gerekir.

Sizin için hazırladığımız internet adresimizi ziyaret ederek son derece kısa bir süre içerisinde doğru temizleyici ürünlerin kullanılması mümkün olmaktadır. Aklınıza takılan tüm soruların yanı bulması için bizimle iletişime geçebilir ve kısa süre içerisinde doğru ürünleri satın alabilirsiniz.

Bizler en ekonomik şekilde en kaliteli ürünlere ulaşmanız için gerekli çalışmaları yapmaya devam ediyoruz. Kısa süreli ve kaliteli ürün seçeneklerine ulaşmak söz konusu olduğunda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sektör Temizlik & Bakım Spreyleri
Ürün Sprey
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.